76200 Słupsk

ul. Ogrodowa 11/U1

MedicClinic

                   

 

NIECZYNNY DO ODWOŁANIA

NIECZYNNY DO ODWOŁANIA

 

76150 Darłowo

ul. M. C. Skłodowskiej 32

   pn    14:00 - 17:00

 śr      14:00 - 17:00

               pt      14:00 - 17:00

Rejestracja telefoniczna

tel. 698 44 24 84

76100 Sławno

ul. Basztowa 23

(NZOZ Me​dyk)

 

             

Kontakt z nami

mail: adamredlinski@op.pl

tel. 698 66 20 80

76150 DARŁOWO

ul. M. C. Skłodowskiej 32 

 

BADANIE MARYNARZY - Jeśli pracujesz na morzu i potrzebujesz Międzynarodowego Świadectwa dla Marynarzy:

- weź ze sobą książeczkę żeglarską

- wykonaj wszystkie niezbędne konsultacje i badania dodatkowe (morfologia, OB, badanie ogóle moczu, glukoza, RTG kl piersiowej; EKG, audiogram i inne w zależności od stanowiska) 

 

Otrzymałeś skierowanie na badanie profilaktyczne?

 

Jeśli otrzymałeś skierowanie na badanie profilaktyczne, należy z tym skierowaniem zgłosić się do Gabinetu Medycyny Pracy w terminie i miejscu najbardziej dogodnym dla Ciebie. Proszę jednak pamiętać o terminach badania.

 

 

BADANIE WSTĘPNE - jeśli otrzymałeś skierowanie przed rozpoczęciem pracy lub przy zmianie stanowiska pracy, należy zgłosić się do lekarza przed rozpoczęciem pracy. Należy mieć na uwadze, że w niektórych przypadkach badanie profilaktyczne będzie wymagało przeprowadzenia badań dodatkowych lub konsultacji specjalistycznych - ZAREZERWUJ SOBIE DODATKOWY CZAS!

 

BADANIE OKRESOWE - jeśli otrzymałeś skierowanie na badanie okresowe, znaczy to, że już pracujesz na swoim stanowisku kilka lat. Badanie takie będzie wyglądać podobnie jak badanie wstępne, które miałeś przeprowadzone przed przyjęciem do pracy

 

BADANIE KONTROLNE - wykonuje się u pracowników po długotrwałym zwolnieniu lekarskim (powyżej 30 dni). Pamiętaj, że taki badanie wykonuje się na ogół w ostatnim dniu zwolnienia lub 1 dzień po zakończeniu zwolnienia lekarskiego. KONIECZNIE MUSISZ DOSTARCZYĆ - ZAŚWIADCZENIE O ZAKOŃCZONYM LECZENIU. Otrzymasz je od lekarza, który wystawił zwolnienie lekarskie. Powinno zawierać informację z jakiego powodu i do kiedy byłeś na zwolnieniu, jakie było leczenie, i czy leczenie zostało zakończone (nie wymagasz dalszego zwolnienia lekarskiego)

 

BADANIE KIEROWCY ZAWODOWEGO (Podlegającemu Ustawie o transporcie drogowym) - Jeśli zostałeś skierowany na badanie przez pracodawcę lub badanie odbywa się na Twój wniosek, musisz wiedzieć, że badanie kierowcy jest badaniem, które na ogół wymaga wykonania konsultacji specjalistycznych i badań dodatkowych. W dniu badania lekarskiego musisz mieć już wykonane badanie psychologiczne, bądź przygotowany na konsultację okulistyczną i badania laboratoryjne (Z krwi i moczu)

 

BADANIE KIEROWCY i KANDYDATÓW NA KIEROWCĘ kat A, B (Nie podlegającemu Ustawie o transporcie drogowym) - Badanie kierowców i kandydatów na kierowców kat. A, B i pochodnych nie wymaga na ogół badań i konsultacji dodatkowych. Koniecznie musisz mieć przy sobie dowód osobisty i prawo jazdy (jeśli już posiadasz)

 

 

 

MEDYCYNA  PRACY 

lek. Adam Redliński

adamredlinski@op.pl

tel. 698 66 20 80